Buradasınız
Home > Güncel > Chevrolet Bayi Ağı Genişliyor

Chevrolet Bayi Ağı Genişliyor

Tek-Kar, İstanbul Anadolu yakasında Kartal’daki plazasında 12 Ocak 2012 tarihinden itibaren Chevrolet modellerini otomobilseverler ile buluşturmaya başladı. Teknolojik olarak gelişmiş donanıma sahip plazada, konuklara ait geniş misafir kabul ve bekleme salonu ile müşteri memnuniyetinin ön plana çıkarılması amaçlanıyor.

Chevrolet Tek-Kar, mekanik atölye, boya ve kaporta atölyesi, yedekparça deposu, showroom, misafir kabul salonu, misafir kafeteryası, personel dinlenme ve giyinme salonlarından oluşan 3570m² kapalı alan, 1380m² açık alan ile toplam 4950m² alanda hizmet veriyor. Aynı zamanda kaporta ve boya atölyesinde günde 10, mekanikte ise 60 araca hizmet verebilecek.

Yeni tesis ile ilgili olarak Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Tolga Atmaca şu açıklamayı yaptı; “Dünya çapında liderlik koltuğuna oturmuş Chevrolet markası olarak Türkiye’de, her geçen gün, aileye yeni katılan modeller ile dinamik bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. 2011 yılında Chevrolet olarak 23.610 adet perakende satış yaptık. Binek araç pazarından %3,98 pay aldık. 2010 yılına göre binek pazar %16,43 büyürken Chevrolet markası olarak yaklaşık iki katına yakın olan %31’lik bir büyüme gösterdik. 2011 yılında 47 otomobil markası arasında Chevrolet markası olarak geçen seneye kıyasla bir sıra yukarı çıkarak binek araç pazarının en çok satan 8. markası olduk. Bu başarılarımızı daha da ileriye taşıma gayemize uygun olarak, ülke çapında 65 farklı noktadan müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışan bayi ağımıza, Tek-Kar Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tesisini de katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

1993 yılında kurulan Tek-Kar Grup, otomotiv, sigorta ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı