Buradasınız
Home > Güncel > Chevrolet AUTOBEST’ten 3 Ödülle Döndü

Chevrolet AUTOBEST’ten 3 Ödülle Döndü

Chevrolet Avrupa, geçtiğimiz ay açıklanan COMPANYBEST 2011 “En İyi Şirket Ödülü”nü Prag’da düzenlenen bir törenle aldı. Gecede ayrıca Chevrolet Volt, AUTOBEST organizasyonu tarafından “ECOBEST” “Yılın ve Dünyanın En Çevreci Otomobili”, Chevrolet Yeni Aveo ise, Avrupalı otomobil yazarlarından oluşan jüri tarafından “AUTOBEST 2012” de üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

15 Orta ve Doğu Avrupa ülkesinin önde gelen otomotiv editörlerinin oluşturduğu AUTOBEST jürisi tarafından, “En İyi Şirket Ödülü” olan COMPANYBEST 2011 Ödülü, Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da düzenlenen törenle Chevrolet’ye verildi.

Törende bir konuşma yapan AUTOBEST Başkanı Ilia Seliktar bu senenin aynı zamanda Chevrolet’nin kuruluşunun 100. yıldönümü olduğunu hatırlatarak “Otomobil tarihinin en çok satan markası olmak olağanüstü bir başarı. Son yıllarda yalnızca satışlarda eşi benzeri görülmemiş bir artış olmadı, aynı zamanda markanın Avrupa’daki imajı da olumlu yönde pekişti” şeklinde konuştu.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı