Buradasınız
Home > Güncel > Chevrolet Ailesi’ne Yeni Bayi

Chevrolet Ailesi’ne Yeni Bayi

Chevrolet / Damla Otomotiv

Damla, İstanbul Kozyatağı’nda yer alan plazasında 13 Eylül 2010 tarihinden itibaren Chevrolet’yi otomobilseverler ile buluşturmaya başladı.

Chevrolet Damla, satış ve servis hizmetlerini aynı çatı altında verdiği tesisinde Chevrolet müşterilerine hizmet vermeyi planlıyor.

Damla Otomotiv’in Chevrolet ailesine katılması ile ilgili Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Murat Aydın şu açıklamayı yaptı; “Chevrolet Türkiye, son 2 yılda yüzde 125 oranında büyüyerek Türkiye’de en hızla büyüyen otomobil markası konumuna geldi. Bu başarılarımızı daha da ileriye taşıma gayemize uygun olarak, ülke çapında 63 farklı noktadan müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışan bayi ağımıza, Damla Otomotiv’i de katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

1987 yılından beri hizmet veren Damla Otomotiv, 23 yıllık bilgi ve tecrübesiyle dört farklı alanda faaliyet gösteriyor.  Damla Otomotiv, Chevrolet markasının yetkili satış ve servis bayiliğini de aldı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı