Buradasınız
Home > Güncel > Cengiz Artam Hız Kesmiyor

Cengiz Artam Hız Kesmiyor

Ülkemizi birçok yarışta temsil eden otomobil pilotu Cengiz Tarihi Monaco Grand Prix’deki yakaladığı başarısının ardından İngiltere’nin Brands Hatch pistinde şampiyonların yarışına (Race of Champions) katıldı.

Şampiyonların yarışına (THE MASTERS HISTORIC FESTIVAL – Race of Champions) antrenman yapmadan  sıralama turlarına katılan pilotumuz grid’te 10. sırada yer aldı. Yarışa sakin bir şekilde başlayan Cengiz Artam, rakiplerini geçerek yarışı 7. sırada tamamladı.

Cengiz Artam şimdi de   FORMULA 1 SANTANDER BRITISH GRAND PRIX’e katılıyor.  Yarış “İngiliz otomobil sporlarının evi” olarak bilinen Silverstone’da 06 – 08 Temmuz 2012 tarihlerinde düzenleniyor.

FORMULA 1 SANTANDER BRITISH GRAND PRIX otomobil tutkunları için mükemmel bir yarış sunarken, eğlenceli aktiviteleri ile de farklılaşıyor. Cengiz Artam’ın 1970 March 701 aracıyla katılacağı yarış, keyifli anlar vaat ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı