Buradasınız
Home > Güncel > Çelik Motor’dan Filo Atağı

Çelik Motor’dan Filo Atağı

Çelik Motor Filo Kiralama, 2011 yılının ilaç sektöründeki en büyük araç kiralama projelerinden birine imza attı. Çelik Motor Filo Kiralama, İbrahim Ethem Ulagay İlaç firmasının açtığı  545 araçlık kiralama ihalesinin galibi oldu. Kiralanan araçlar İ. E. Ulugay İlaç’ın  satış ekibi ve yönetim kadrolarınca kullanılacak. 190 adetlik ilk parti araçlar , geçtiğimiz günlerde  İ. E. Ulagay İlaç’a teslim edildi. Tüm teslimat, Haziran ayı içerisinde tamamlanmış olacak.

Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “ Çelik Motor Filo Kiralama, sektörünün öncü şirketlerinden biri. Kiralama sektörünün yeni oyuncularından olmamıza rağmen emin adımlarla ilerliyoruz. Sunduğumuz hizmet ve servislerin takdir edilip tercih edilmesi bizim için son derece sevindirici.  İ. E. Ulugay İlaç, bir asırdan fazla zamandır  ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürüyor. Sektöründeki en köklü ilaç firmalarından biri olarak kabul edilen böyle saygın bir kurum tarafından tercih edilmek çok önemli. Bu işbirliğinin her iki taraf için de faydalı ve uzun soluklu olacağına inanıyorum.” diye konuştu.

Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından biri olan Çelik Motor tarafından kurulan Çelik Motor Filo Kiralama, 2005 yılından beri sektörde hizmet veriyor.2011 yılında araç parkını 10 bin adede yükseltmeyi öngören Çelik Motor Filo Kiralama, 2013 yılı için ise sektörde ilk 3 marka içinde olmayı hedefliyor.

Müşterilerine istediği anda ve ihtiyacına göre çözüm üretme prensibiyle çalışan Çelik Motor Filo Kiralama, sunduğu kişiye özel “tailor made”  olarak tabir edilen hizmetleriyle öne çıkıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı