Buradasınız
Home > Güncel > Castrol’ün Sıvı Mücevheri: Professional

Castrol’ün Sıvı Mücevheri: Professional

Castrol, yetkili servisler için hazırladığı Castrol Professional’ı, Kıbrıs’ta, İspanya’da ve İstanbul’da yapılan lansman davetleri ile tanıttı.

Motorun verimini ve performansını arttırmanın yeni yollarını arayan Castrol’ün “Sıvı Mücevher” olarak lanse ettiği Castrol Professional’ın tanıtımında BKM’nin sevilen oyuncuları Metin Yıldız, Ersin Korkut, Metin Keçeci de özel bir gösteri ile yer aldı. Castrol’ün konuğu olarak ağırlanan yetkili servis sahipleri, Castrol Professional’ın benzersiz özelliklerini tanımanın yanında, BKM oyuncularının rol aldığı Sıvı Mücevher filmini izlediler. Sahneye çıkan BKM oyuncuları skeçlerle Castrol Professional’ı anlattılar.

Yetkili Servisler İçin Özel

Castrol, yetkili servislere ve servis müşterilerine uzun vadeli gerçek avantajlar sunmak için dünyanın önde gelen araç üreticileriyle birlikte Castrol EDGE Professional, Castrol Magnatec Professional ve Castrol GTX Professional’dan oluşan Castrol Professional serisini geliştirdi.

Yüzde 60 Daha Güçlü Performans

Castrol EDGE Professional, Castrol Magnatec Professional ve Castrol GTX Professional, bütün hızlarda güçlü yağ katmanı oluşturuyor, metal temasını en aza indiriyor ve motor yüzeyleri arasındaki sürtünmeyi, referans alınan emsal tam sentetik yağa göre yüzde 60’a kadar azaltarak motorun verimini arttırıyor. Sürekli olarak motorun en zorlu koşullardaki ihtiyaçlarına uyum sağlayarak yüzde 35’e kadar daha uzun süre gücünü koruyor. Şehir içi sürüşte yüzde 4’e varan yakıt ekonomisi sağlıyor.

Mikro Filtreleme Teknolojisi

Castrol EDGE Professional ürünlerinin gelişmiş bir diğer özelliği de Mikro Filtreleme Teknolojisi… Bu filtreleme teknolojisi, dünyanın önde gelen araç üreticilerinin araç motorlarına ilk dolum yapılırken kullanılıyor.

Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Volvo, Ford, BMW, Mini, Land Rover, Jaguar gibi markalar EDGE Professional’ı tercih ediyor.

Castrol Professional’ı emsallerinden ayıran önemli bir diğer özellik de ultraviyole ışığı tutulduğunda ortaya çıkan parlak renk…

Yetkili servisler için müşteri memnuniyetinin öneminden yola çıkan Castrol, servis danışmanlarının bilgi ve becerilerini geliştirmek için ayrıca Professional Hizmetler destek programlarını hazırlıyor. Castrol EDGE Professional serisini desteklemeye yönelik olarak, müşteri memnuniyeti için RED CARPET, teknik bilgi desteği için ONLINE TRAINING, doğru araç için doğru yağ: TOP-UP / EKLEGİT ve E-CONTACT adı verilen bir dizi esnek ve modüler programı bir araya getiriyor.

İnternet üzerinden veya yüz yüze eğitimler aracığıyla sunulan bu programlar, yetkili servis hizmet ekiplerinin güvenilir bilgiyle donatılmasına destek verirken, servisin madeni yağ satışından elde edeceği karlılığı da maksimize etmesini sağlamayı hedefliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı