Buradasınız
Home > Güncel > CastrolMoto Yayında

CastrolMoto Yayında

Castrol Moto / Just Flossie

Castrol, yeni motosiklet web sitesi “CASTROLMOTO”yu hayata geçirdi. CASTROLMOTO’da; Castrol motosiklet yağlarının teknolojik özellikleri, faydaları, bu yağların üretilip geliştirilmesi için kullanılan yüksek teknoloji ve Castrol motosiklet ürünleriyle ilgili pek çok detaylı bilgi bulunuyor.

Castrol Araştırma ve Geliştirme Merkezi’nin son teknolojiyle yarattığı ve tüm dünyada yalnızca 2 adet bulunan motosiklet test robotu Flossie ile yapılan ilginç testlerin sonuçları hakkında bilgilere de CASTROLMOTO’da ulaşmak mümkün. Pek çok ulustan 120 bilim adamı ve mühendisle birlikte Flossie, mutlak limitlere gelindiğinde dahi işlevini yerine getiren motosiklet yağı üretilmesine yardımcı oluyor. Flossie’nin yanı sıra, Castrol’ün benzersiz motosiklet araştırma ve geliştirme tesisinin yer aldığı Pangbourne’daki muhteşem araştırmalar da bu adresten takip edilebilir.

Ayrıca sitede, motosiklet tutkunlarının motosikletleri hakkında merak ettikleri konuların yanıtlarını bulabilecekleri uzman yorumlarına da yer veriliyor.

Motosiklet tutkunları tüm bu bilgilere; www.castrolmoto.com ve www.castrol.com.tr adreslerinden ulaşabilir.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı