Buradasınız
Home > Güncel > Carviser Fahir Talib İmzasıyla Yayında

Carviser Fahir Talib İmzasıyla Yayında

Toplam 10 yılı aşkın süredir otomobil dergiciliği yapan ve sırasıyla arabam.com, Otohaber, Tuning Türkiye, Autocar ve auto motor & sport dergilerinde çeşitli editörlük görevlerini üstlenen Fahir Talib, yoluna yeni dünyanın yükselen gücü olan sosyal medya üzerinden Carviser olarak devam ediyor.

Car (otomobil), ve Adviser (danışman) kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşan Carviser, YouTube üzerinden yayınladığı videolarla sektöre hızlı bir giriş yaptı. Her hafta çarşamba günü yeni bir otomobilin sürüş izlenimi videosunu www.youtube.com/carviser kanalından paylaşan Fahir, kolay anlaşılır üslubu, tarafsız ve samimi yorumlarıyla otomobil meraklılarının ve otomobil almakta kararsızlık yaşayanların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Değerli meslektaşımıza yeni yolculuğunda başarılar diliyoruz.

Fahir Talib’in videolarına ulaşmak için; Carviser Youtube Kanalı

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı