Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya ve Güsem Güvenli Sürüş Eğitimi Kazandırdı

Carmedya ve Güsem Güvenli Sürüş Eğitimi Kazandırdı

Değerli okurlarımız,

Carmedya, Güsem işbirliğiyle sosyal sorumluluk kapsamında başlattığı yeni etkinliğiyle hem Autoshow 2012’de yoğun ilgi gören standında ziyaretçileri çeşitli videolar aracılığıyla trafikte sürüş güvenliğiyle ilgili bilinlendirmekle kalmadı, standı ziyaret edenlere de güvenli sürüş eğitimi kazandırdı.

Bizi Autoshow 2012’de kurulu standımızda ziyaret ederek 10 adet güvenli sürüş sorusunu doğru yanıtlayan ve aktif güvenli sürüş eğitimi kazanan ilk 20 kişi ile internet üzerinden güvenli sürüş eğitimi kazanan ilk 100 kişiyi açıklıyoruz.

Kazananları görmek için ekteki linkten word dosyasını indirebilirsiniz.

Aktif eğitime katılabilmek için daha önce de belirttiğimiz üzere trafikte araç kullanıyor olmak, geçerli bir ehliyete sahip olmak şartları aranmaktadır. Kazananların kendi otomobilleriyle katılması tavsiye edilmektedir. Veya araç kiralama opsiyonundan yararlanabilirler.

Kazanan arkadaşlara eğitim tarihleri Güsem tarafından ayrıca bildirilecektir.

Kazanamayanlar ise fuarda bizi ziyaret ettikleri için aktif eğitimde yüzde 35, internet üzerinden eğitimde ise yüzde 50 indirimle eğitim alma hakkına sahipler.

Avantajlı eğitim almak isteyen okurlarımızın bilgi@gusem.com adresine mail göndermeleri rica olunur.

Listede isim bölümünü boş bırakan arkadaşların mail adreslerinin başındaki kelimeleri listeye eklemek durumunda kaldık. Kazananlara ve katılan herkese ayrıca doğru cevapların da ekli olduğu bilgi maili gönderilecektir.

Bu etkinliğin hayata geçirilebilmesi için katkı sağlayan Toshiba ve Adjans ekipleri başta olmak üzere, göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için siz değerli okurlarımıza da Carmedya ve Güsem adına çok teşekkür ederiz.

Listeyi indirmek için:
https://www.carmedya.com/guvenli_surus_egitimi_liste.doc

İlgili linkler:

https://www.carmedya.com

http://www.gusem.com

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı