Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Turkcell Dergilik’te…

Carmedya Turkcell Dergilik’te…

Türkiye’nin en eski ikinci dijital otomobil ve motorsporları dergisi Carmedya, 47. sayısıyla birlikte Turkcell Dergilik platformuna katılarak, iPhone, iPad ve Android tabanlı cihazlarda yerini aldı.

Şubat sayısı 86 bini aşkın kişi tarafından indirilen, web sitesi ile 100 binin üzerinde okura ulaşan ve Mayıs ayında 4. yaşına basmaya hazırlanan Carmedya, günümüzün en önemli iletişim araçları olan mobil cihazlarda da yerini almaya devam ediyor.

Bugün yaklaşık 2 milyon kullanıcısı olan Turkcell Dergilik uygulamasından da indirilebilen Carmedya’nın Şubat 2014 ve Mart 2014 sayılarına ulaşmanız mümkün.

Çok sayıda dergiyi bünyesinde bulunduran ve her geçen gün giderek artan ilgiyle büyümeye devam eden Turkcell Dergilik uygulamasını ücretsiz bir şekilde tablet veya mobil cihazlarınıza kurabilirsiniz.

Carmedya’ya Turkcell Dergilik üzerinden ulaşmak için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz;

Uygulamayı Appstore’dan indirmek için;

https://itunes.apple.com/tr/app/turkcell-dergilik/id432514382?mt=8

Android tabanlı cihazlar üzerinden uygulamaya ulaşmak için;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arneca.dergilik.main3x&hl=tr

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı