Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Temmuz Sayısı Yayında

Carmedya Temmuz Sayısı Yayında

CARMEDYA’nın 123 sayfalık yeni sayısı yayına girdi. 23.9 mb boyuta sahip ücretsiz dergimizi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitemizdeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Carmedya’nın Temmuz 2012 tarihli 27. sayısında toplam 3 farklı aracın sürüş izlenimini, Haziran ayının önemli gelişmeleri, smart’ın electric drive versiyonu ve ebike’ın Berlin’deki, Ford Focus 1.0L EcoBoost modelinin İstanbul, Renault Megane, KIA’nın yenilenen c’eed ve Optima modellerinin Bodrum’da gerçekleştirdiğimiz ilk sürüşlerinden izlenimleri okuyabilirsiniz.

Lansmanlar dışında sürüş izlenimlerine de önem verdiğimiz Temmuz sayımızda dijital dergiler arasında ilk kez gerçekleşen Citroen DS5 1.6 THP’nin yanı sıra, BMW 320d Modern Line ve Hyundai’nin yenilenen i20 modelinin 1.4 CRDi versiyonunu da inceleyebilirsiniz.

Yenilenen Renault Clio’nun ilk görüntü ve detaylarına yer verdiğimiz Temmuz sayımızda Aston Martin GT 310 Vanquish, Hyundai i40, Ford Ranger, Peugeot 107, Citroen C-Elysèe modelleri hakkında geniş bilgiye ulaşabilir, Tasarımcı Gözüyle (Burak Daylan), Güvenli Sürüş (Yener Gülünay) ve Padok (Poyraz Savcı) konularını da takip etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Carmedya’nın olmazsa olmazları arasında bulunan motorsporları bölümünde ise, F1, WRC ve Moto GP’nin yanı sıra, 5. Bosphorus Rally ve V1 Challenge’ın Körfez ayağı hakkında da haberlere ulaşabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Temmuz 2012 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Temmuz 2012 sayısını sayfada açmak için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Frienfeed’de takip et

Google+’da izle

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı