Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Şubat Sayısı Yayında

Carmedya Şubat Sayısı Yayında

CARMEDYA.COM – CARMEDYA’nın 61 sayfalık Şubat sayısı yayına girdi. 7.2 mb boyuta sahip ücretsiz dergiyi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitedeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Carmedya’nın 58. sayısında Infiniti’nin Q60 ve Hyundai’nin Santa Cruz konseptleriyle tepeden tırnağa yenilenerek, ülkemizde satışa sunulan 5. nesil Opel Corsa’nın Türkiye şartlarındaki sürüş izlenimini okuyabilirsiniz.

Ocak ayının önemli gelişmelerini bulabileceğiniz yeni sayıda, 4 farklı modelin sürüş izlenimine yer veriliyor. Derginin Şubat ayı konukları BMW 218i Active Tourer, MINI Cooper D 5 Kapı, Peugeot 308 1.2 Puretech ve Ford Focus HB 1.6 Duratec…

Her zaman olduğu gibi yine İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı Yener Gülünay’ın Güvenli Sürüş ile ilgili bilgilendirici yazılarını da Şubat sayısında okuyabilirsiniz. Bu köşenin yeni konusu buz ve karda sürüş teknikleri…

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Şubat 2015 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Şubat 2015 sayısını sayfada açmak için tıklayın

Carmedya Şubat 2015 sayısını Joomag ile okumak için tıklayın

Carmedya Şubat 2015 sayısını Issuu ile okumak için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Google+’da izle

Pinterest’te takip et

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı