Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Şubat Sayısı Yayında

Carmedya Şubat Sayısı Yayında

CARMEDYA’nın 191 sayfalık yeni sayısı yayına girdi. 17.1 mb boyuta sahip ücretsiz dergimizi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitemizdeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Carmedya’nın Şubat 2013 tarihli 34. sayısında Toyota Auris’in Antalya’da gerçekleşen lansmanından izlenimler ve aracın ilk sürüş izlenimini okuyabilir, Infiniti’nin Q50, Renault’nun yenilenen Fluence ve Kangoo ürün gamları, KIa pro c’eed GT, Audi RS 7 Sportback ve Audi SQ5 3.0 TFSI modelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.  Peugeot’nun Hybrid Air teknolojisinin anlatıldığı dergide Renault Captur ve Hyundai HDC-14 Genesis konseptleri hakkında da detaylı bilgiyi de bulabilirsiniz.

Toplam 7 farklı aracın sürüş izlenimini ve Ocak ayının önemli gelişmelerini bulabileceğiniz dergide Volkswagenin Golf VII 1.6 TDI DSG ve The Beetle 1.2 TSI DSG, Renault’nun Clio IV 0.9 TCe, Skoda’nın Citigo 1.0 MPI ASG, Lancia’nın Voyager 2.8 CRD AT, Ford’un Transit Connect Blackline 1.8 TDCi ve Tourneo Custom 2.2 TDCi modellerinin sürüş izlenimlerini okuyabilirsiniz.

Carmedya’nın Şubat sayısında Onur Koray’ın yakıt tüketimlerinin artmasının altında yatan nedenleri anlattığı köşesinin yanı sıra, Güvenli Sürüş (Yener Gülünay) ve Padok (Poyraz Savcı) konularını da takip etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Carmedya’nın olmazsa olmazları arasında bulunan motorsporları bölümünde ise, 2012 Türkiye Ralli Bayan Pilotlar ve Sınıf 5 Birinciliğini kazanan Simin Bıçakçıoğlu ile özel röportaj yer alıyor.

Bu arada Carmedya’yı artık iPad ve iPhone cihazlarınızda okumak için Appstore’dan dMags uygulamasını indirmeniz yeterli. Windows 8 tabanlı bilgisayarınızda görüntülemek istiyorsanız yine www.dmags.net adresinden dergimize ulaşabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Şubat 2013 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Şubat 2013 sayısını sayfada açmak için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Frienfeed’de takip et

Google+’da izle

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı