Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Ocak Sayısı Yayında

Carmedya Ocak Sayısı Yayında

CARMEDYA.COM – CARMEDYA’nın tamamen yenilenen 66 sayfalık Ocak sayısı yayına girdi. 8 mb boyuta sahip ücretsiz dergiyi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitedeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Carmedya 5. yaşını kutlamaya yaklaşırken, 57. sayısında tasarım çizgisini tamamen değiştirerek, daha modern bir yüze kavuşuyor. Kısa süre içerisinde öncelikle iOS platformlarında, daha sonra da Android platformlarda gerçek anlamda bir tablet dergisi olarak da yer alacak olan Carmedya, yeni sayısında Volkswagen’in Cross Country GTE konsepti, Ferrari’nin sadece 6 adet üretilen Sergio modeli, Audi’nin yenilenen Q7 ve Hyundai’nin detayları açıklanan i20 Coupe modellerini okuyabilirsiniz. Carmedya’nın Ocak sayısının kapağını ise Mercedes-Benz’in tüm dünyada çok ses getiren GLE Coupe model süslüyor.

Aralık ayının önemli gelişmelerini bulabileceğiniz Aralık sayısında, 5 farklı modelin sürüş izlenimine yer veriliyor. Derginin Ocak ayı konukları Mercedes-Benz GLA 45 AMG, BMW X4 xDrive20d, MINI Cooper S Countryman ALL4, Peugeot 508 1.6 THP ve Volkswagen Amarok 2.0 BiTDI DSG 4×2…

Her zaman olduğu gibi yine İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı Yener Gülünay’ın Güvenli Sürüş ile ilgili bilgilendirici yazılarını da Ocak sayısında okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Ocak 2015 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Ocak 2015 sayısını sayfada açmak için tıklayın

Carmedya Ocak 2015 sayısını Joomag ile okumak için tıklayın

Carmedya Ocak 2015 sayısını Issuu ile okumak için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Google+’da izle

Pinterest’te takip et

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı