Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Nisan Sayısı Yayında!

Carmedya Nisan Sayısı Yayında!

Carmedya Nisan 2018 Sayısı Kapağı

CARMEDYA.COM – CARMEDYA’nın 154 sayfalık yeni sayısı yayına girdi. 41.4 mb boyuta sahip ücretsiz dergiyi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitedeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak indirebilirsiniz.

Mart ayının yenilik ve gelişmelerine yer verilen dergide, Cenevre Otomobil Fuarı’nda öne çıkan modeller tam 54 sayfalık dosya konusunda yer alıyor.

Nisan sayısında PSA Grubu çatısı altına giren Opel’in Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik ile markanın vizyonu ve yeni yapılanmasına dair birçok şeyin konuşulduğu keyifli söyleşiye yer veriliyor.

Yeni modeller, konsept otomobiller ve çok özel bir modifiye aracı da okuyabileceğiniz sayfalarımızda, Jaguar’ın tarihindeki ilk tamamen elektrikli modeli I-Pace’in İstanbul, Opel’in, PSA çatısı altında geliştirilen ilk modeli Grandland X’in Sapanca ve Ford EcoSport’un Antalya’da gerçekleşen Türkiye lansmanlarından izlenimlerini bulabilirsiniz.

Carmedya Nisan sayısında üç adet karşılaştırma yer alıyor. İlk karşılaştırmada Mazda MX-5 1.5 SKYACTIV-G ile Fiat 124 Spider 1.4 Multi Air yer alırken, Opel Grandland X 1.2 Turbo ile Seat Ateca 1.4 TSI ve Mercedes X-Class 220d ile VW Amarok 3.0 V6 TDI rekabeti ilginizi çekebilir.

Mart ayının öne çıkan haberleri ve otomotiv dünyasındaki son gelişmeleri bulabileceğiniz dergiyi web sitesi dışında AppStore ve PlayStore’da kendi uygulamasıyla indirebileceğiniz gibi, Turkcell Dergilik, Issuu ve Joomag platformlarında da online okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

Carmedya Nisan 2018 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Nisan 2018 sayısını sayfada açmak için tıklayın

Mobil cihazlar ve tabletlerden iOS, Android uygulamaları yanında Turkcell Dergilik uygulamasında Carmedya adıyla dergimizin sayılarına ulaşabilirsiniz.

Diğer platformlardan ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz;

Magzter

Issuu

Joomag

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı