Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Nisan Sayısı Yayında

Carmedya Nisan Sayısı Yayında

CARMEDYA.COM – CARMEDYA’nın 75 sayfalık yeni sayısı yayına girdi. 9.3 mb boyuta sahip ücretsiz dergiyi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitedeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Carmedya’nın yeni sayısında yenilenen Opel Astra ailesinin station wagon üyesi Astra Sports Tourer’ın Portekiz, Nissan Navara’nın ise Antalya yollarındaki ilk sürüş izlenimlerini okuyabilirsiniz. Mart ayı içerisinde lansmanı gerçekleştirilen Hyundai Elantra hakkında da detaylı bilgiyi yine bu sayıda bulabilirsiniz.

Yeni sayıda sürüş izlenimi köşesinin dört konuğu var; BMW X1 xDrive20d, Mercedes SLK 300 AMG, SEAT Leon X-Perience 4Drive ve Honda CR-V…

Dergide ayrıca Bentley GT Speed başta olmak üzere birçok model hakkındaki haberleri okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Nisan 2016 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Nisan 2016 sayısını sayfada açmak için tıklayın

iOS uygulaması için tıklayın

Android uygulaması için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Google+’da izle

Pinterest’te takip et

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı