Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Nisan Sayısı Yayında

Carmedya Nisan Sayısı Yayında

CARMEDYA.COM – CARMEDYA’nın 85 sayfalık Nisan sayısı yayına girdi. 9.3 mb boyuta sahip ücretsiz dergiyi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitedeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Carmedya’nın Nisan sayısında Peugeot 308 modelinin yeni dizel motor ve şanzıman kombinasyonuyla çıktığımız tarihi yolculktan detayları okuyabilirsiniz. Aynı şekilde Subaru Outback ve Forester modellerinin yeni özellikleri ile Bolu Kartalkaya’da Yener Gülünay’ın kullandığı Fiat 500X modelleri hakkındaki ilk sürüş izlenimlerini bulabilirsiniz. Ay içerisinde satışa sunulan dizel otomatik Opel Mokka’nın yanı sıra, yine ülkemizde satışa sunulan Maybach S-500 Serisi hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yeni sayıda başta BMW’nin tamamen elektrik enerjisiyle çalışan i3 modeli olmak üzere, Mercedes-Benz CLS 250 4Matic, BMW X6 xDrive30d, Opel Corsa 1.0 Turbo ve Mercedes-Benz Vito Tourer modellerinin sürüş izlenimlerine yer veriliyor.

Her zaman olduğu gibi yine İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı Yener Gülünay’ın Güvenli Sürüş ile ilgili bilgilendirici yazılarını ve Poyraz Savcı’nın motorsporları ile ilgili analizlerinin yer aldığı Padok köşesini Nisan sayısında okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Nisan 2015 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Nisan 2015 sayısını sayfada açmak için tıklayın

Carmedya Nisan 2015 sayısını Joomag ile okumak için tıklayın

Carmedya Nisan 2015 sayısını Issuu ile okumak için tıklayın

iOS uygulaması için tıklayın

Android uygulaması için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Google+’da izle

Pinterest’te takip et

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı