Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Nisan Sayısı Yayında

Carmedya Nisan Sayısı Yayında

CARMEDYA’nın 98 sayfalık yeni sayısı yayına girdi. 21.1 mb boyuta sahip ücretsiz dergimizi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitemizdeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Carmedya’nın Nisan 2012 tarihli 24. sayısında toplam 4 farklı aracın sürüş izlenimini, Mart ayının önemli gelişmeleri, Volkswagen CC modelinin İstanbul ile Bulgaristan Plovdiv arasındaki sürüş izlenimini, Hyundai i30 ve Renault Scenic ailesinin Türkiye lansmanları hakkındaki detaylı bilgileri okuyabilirsiniz. Aynı zamanda Subaru XV modelinin ilk sürüş izlenimini okuyabileceğiniz yeni sayıda MINI Cooper S Coupe, Skoda Yeti Greenline, BMW 118i ve Ford Focus 1.6 Duratec Powershift modelleri hakkındaki yorumlara ulaşabilirsiniz.

Mercedes-Benz SL 65 AMG modelini de bulabileceğiniz CARMEDYA Nisan sayısında yeni modellere, modifiye ve konsept araçlara kadar çeşitli konular işlenirken, Tasarımcı Gözüyle (Burak Daylan), Güvenli Sürüş (Yener Gülünay), Padok (Poyraz Savcı) ve Gezi (Selim Ustaoğlu) konularını da takip etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Nisan 2012 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Nisan 2012 sayısını sayfada açmak için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Frienfeed’de takip et

Google+’da izle

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı