Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Mayıs Sayısı Yayında

Carmedya Mayıs Sayısı Yayında

CARMEDYA.COM – CARMEDYA’nın 57 sayfalık Mayıs sayısı yayına girdi. 8.8 mb boyuta sahip ücretsiz dergiyi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitedeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Carmedya’nın Mayıs sayısında MINI güncel model gamı ile Almanya ile Avusturya arasında çıkılan keyifli yolculuktan detayları okuyabilirsiniz ve BMW’nin yenilenen 6 Serisi model gamının lansmanıyla ilgili bilgileri okuyabilirsiniz.

Yeni sayıda başta Mercedes-Benz’in 1.6 litrelik dizel motor ve 7 ileri kademeli otomatik şanzımanlı versiyonu C 200 BlueTEC olmak üzere, Peugeot 308 1.6 BlueHDi EAT6 ve Hyundai 1.4 AT modellerinin sürüş izlenimlerine yer veriliyor.

Her zaman olduğu gibi yine İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı Yener Gülünay’ın Güvenli Sürüş ile ilgili bilgilendirici yazılarını ve Poyraz Savcı’nın motorsporları ile ilgili analizlerinin yer aldığı Padok köşesini Mayıs sayısında okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Mayıs 2015 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Mayıs 2015 sayısını sayfada açmak için tıklayın

Carmedya Mayıs 2015 sayısını Joomag ile okumak için tıklayın

Carmedya Mayıs 2015 sayısını Issuu ile okumak için tıklayın

iOS uygulaması için tıklayın

Android uygulaması için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Google+’da izle

Pinterest’te takip et

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı