Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Mart Sayısı Yayında

Carmedya Mart Sayısı Yayında

CARMEDYA.COM – CARMEDYA’nın 71 sayfalık Mart sayısı yayına girdi. 7.1 mb boyuta sahip ücretsiz dergiyi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitedeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Carmedya’nın 59. sayısında İsviçre’de katıldığımız BMW xDrive Swiss Challenge yarışı sırasında incelediğimiz xDrive model gamı ve i8 modelinin kar ve buz üzerindeki performansının değerlendirmesi yer alıyor. Şubat ayı içerisinde Türkiye lansman gerçekleştirilen Ford Mondeo ile ilgili detayları buabileceğiniz Mart sayısında Kubilay Tüfekçi tarafından hayata geçirilen sıra dışı 4×4 markası DETORO ile ilgili de keyifli röportajımızı okuyabilirsiniz.

Şubatk ayının önemli gelişmelerini bulabileceğiniz yeni sayıda, 3 farklı modelin sürüş izlenimine yer veriliyor. Derginin Mart ayı konukları VW Passat 2.0 TDI ve  Jetta 1.6 TDI DSG ile Hyundai i20 ailesinin 1.4 litrelik dizel motorlu üyesi…

Her zaman olduğu gibi yine İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı Yener Gülünay’ın Güvenli Sürüş ile ilgili bilgilendirici yazılarını ve kısa bir süre ara veren Poyraz Savcı’nın motorsporları ile ilgili analizlerinin yer aldığı Padok köşesini Mart sayısında okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Mart 2015 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Mart 2015 sayısını sayfada açmak için tıklayın

Carmedya Mart 2015 sayısını Joomag ile okumak için tıklayın

Carmedya Mart 2015 sayısını Issuu ile okumak için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Google+’da izle

Pinterest’te takip et

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı