Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Mart Sayısı Yayında

Carmedya Mart Sayısı Yayında

CARMEDYA’nın 99 sayfalık yeni sayısı yayına girdi. 18 mb boyuta sahip ücretsiz dergimizi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitemizdeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Şubat sayısı 167 bin 429 kişi tarafından okunan Carmedya’nın Mart 2012 tarihli 23. sayısında toplam 4 farklı aracın sürüş izlenimini, Şubat ayının önemli gelişmeleri, 82. Cenevre Otomobil Fuarı ve BMW 3 Serisi ile Skoda Yeti Greenline modellerinin Türkiye lansmanları hakkındaki detaylı bilgileri okuyabilirsiniz. Özellikle Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC AMG modelinin Türkiye şartlarında gerçekleşen ilk sürüş izlenimini sadece Carmedya sayfalarında bulabilirsiniz. Bu modelle birlikte sürüş izlenimi bölümünde Honda Civic Sedan 1.6 i-VTEC, Hyundai ix35 1.6 GDI Style Plus ve Ford C-MAX 1.6 TDCi Titanium modelleri hakkındaki yorumlara ulaşabilirsiniz.

Uludağ’da gerçekleşen Volvo Car Türkiye’nin geleceğe yönelik planlarını açıkladığı toplantıdan önemli notları da okuyabileceğiniz CARMEDYA Mart sayısında Euro NCAP sonuçlarından, yeni modellere, modifiye araçlara kadar çeşitli konuları işlenirken, Tasarımcı Gözüyle (Burak Daylan), Güvenli Sürüş (Yener Gülünay), Padok (Poyraz Savcı) ve Gezi (Selim Ustaoğlu) konularını da takip etme imkanı bulabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Mart 2012 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Mart 2012 sayısını sayfada açmak için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Frienfeed’de takip et

Google+’da izle

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı