Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Kasım Sayısı Yayında

Carmedya Kasım Sayısı Yayında

CARMEDYA.COM – CARMEDYA’nın 75 sayfalık yeni sayısı yayına girdi. 9 mb boyuta sahip ücretsiz dergiyi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitedeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Carmedya’nın yeni sayısında yenilenen Peugeot 3008’in İtalya’nın Bologna kenti ve Toscana Bölgesi’nde, Honda Civic Sedan’ın Antalya – Kemer yollarında, Opel Mokka X’in ise Kapadokya çevresinde gerçekleşen ilk sürüşlere dair izlenimleri okuyabilirsiniz. Ekim ayı içerisinde lansmanı gerçekleştirilen Hyundai i10 ve Ford’un yeni vizyonu hakkında da detaylı bilgileri yine bu sayıda bulabilirsiniz.

Yeni sayıda sürüş izlenimi köşesinin üç konuğu var; Jaguar F-Pace 2.0d, MINI Cooper Cabrio ve Opel Astra Sedan 1.6 CDTi AT..

Dergide ayrıca ilginizi çekebilecek birçok model hakkındaki çarpıcı haberleri de okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Kasım 2016 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Kasım 2016 sayısını sayfada açmak için tıklayın

 

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Google+’da izle

Pinterest’te takip et

Instagram’da takip et

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı