Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Kasım Sayısı Yayında

Carmedya Kasım Sayısı Yayında

CARMEDYA.COM – CARMEDYA’nın 155 sayfalık Kasım sayısı yayına girdi. 19.3 mb boyuta sahip ücretsiz dergiyi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitedeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

55. sayıda rekabetin iyice kızışacağı B segmentinin tepeden tırnağa yenilenen çok önemli iki modeli Opel Corsa ve Hyundai i20’nin ilk sürüş izlenimlerini bulabilirsiniz. Yine aynı şekilde daha önce Alp Dağları’ndaki izlenimlerle dergide  yer bulan BMW’nin tarihindeki ilk önden çekişli ve ilk MPV otomobili 2 Serisi Active Tourer’ın da Türkiye şartlarındaki  izlenimleri okuyabilirsiniz.

Ekim ayının önemli gelişmelerini bulabileceğiniz Kasım sayısında, Koluman Motorlu Araçlar Otomobil Satış ve Pazarlama Direktörü  K. Altuğ Erciş ile Türk otomobil pazarı üzerine gerçekleştirilen keyifli bir sohbete de yer veriliyor.

Carmedya’nın bu sayısında 5 farklı modelin sürüş izlenimini bulacaksınız. Derginin Kasım ayı konukları BMW X3 sDrive20i, VW Scirocco 1.4 TSI, Nissan Juke 1.5 dCi, Seat Leon Cupra ve Honda Civic Sedan 1.6 Executive LPG…

Her zaman olduğu gibi yine İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı Yener Gülünay’ın Güvenli Sürüş ile ilgili bilgilendirici yazılarını ve motorsporlarının duayen isimlerinden Poyraz Savcı’nın ise motorsporları kritiklerini Padok köşesinde okuyabilir, Karne bölümünde ise Barış Terun tarafından incelenen Opel Astra modelinin ikinci el karnesini bulabilirsiniz.

Derginin olmazsa olmazı motorsporları bölümümüzde ise F1 ABD GP, MotoGP Malezya GP, WRC İspanya Rallisi, Ferrari Racing Days, Türkiye Pist Şampiyonası ve Türkiye Offroad Şampiyonası  ile ilgili haberleri takip edebilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Kasım 2014 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Kasım 2014 sayısını sayfada açmak için tıklayın

Carmedya Kasım 2014 sayısını Issue platformunda açmak için tıklayın

Carmedya Kasım 2014 sayısını Joomag platformunda okumak için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Frienfeed’de takip et

Google+’da izle

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı