Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Haziran Sayısı Yayında

Carmedya Haziran Sayısı Yayında

CARMEDYA’nın 117 sayfalık Haziran sayısı yayına girdi. 12.7 mb boyuta sahip ücretsiz dergiyi aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitedeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Carmedya’nın yeni sayısında Mercedes-Benz E Serisi Coupe ve Cabrio modellerinin Almanya ve Danimarka’da, Renault Captur modelinin Fethiye’de ve Peugeot 208 GTi modelinin Marmaris – Bördübet’te gerçekleştirilen ilk sürüşlerini bulabilirsiniz.

Dergide Barış Terun’un hazırladığı güvenlik sistemleri incelemesi ve Honda Civic modelinin ikinci el karnesinin yanında İleri Sürüş Teknikleri Eğitmeni Yener Gülünay tarafından hazırlanan ve sürüş güvenliği hakkında hayati bilgiler veren Güvenli Sürüş köşesi yer alıyor.

Toplam 3 farklı aracın sürüş izlenimini bulabileceğiniz dergide Toyota Land Cruiser V8, Ford Kuga 1.6 Titanium 4WD ve smart fourtwo coupe pulse modellerinin sürüş izlenimlerini okuyabilirsiniz.

Carmedya’nın Haziran sayısında ayrıca Onur Koray’ın youmuyla far sistemlerinin detaylı bir analizini bulabilirsiniz.

Bu arada Carmedya’yı artık iPad ve iPhone cihazlarınızda okumak için Appstore’dan dMags uygulamasını indirmeniz yeterli. Windows 8 tabanlı bilgisayarınızda görüntülemek istiyorsanız yine www.dmags.net adresinden dergiye ulaşabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Haziran 2013 sayısını indirmek için tıklayın

Carmedya Haziran 2013 sayısını sayfada açmak için tıklayın

Carmedya Haziran 2013 sayısını flash formatında okumak için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Frienfeed’de takip et

Google+’da izle

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı