Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Autoshow’da!

Carmedya Autoshow’da!

TÜYAP Fuar Merkezi’nde 1 Kasım’da gerçekleşen Vip ve basın açılışıyla kapılarını açan 14. Uluslararası İstanbul Otomobil Fuarı Autoshow 2012’de Carmedya olarak biz de fuara katılan saygın yayınların arasındaki yerimizi aldık ve fuardaki tek dijital otomobil ve motorsporları dergisi olma ayrıcalığına sahip olduk.

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli fuarları arasında gösterilen Autoshow’da basın sokağında ilk günden bu yana yoğun ilgi gören 16 metrekarelik standımızda fuarı ziyaret edenler için bilgilendirirken kazandıran çeşitli aktiviteler sunuldu.

Güvenli Sürücülük Eğitim Merkezi GÜSEM’in eğitmenlerinin de yer aldığı standımızda, güvenli sürüş teknikleri konusunda bilgilendirmeler yapılırken, Carmedya-GÜSEM işbirliğiyle 20 kişi ücretsiz Güvenli Sürüş Eğitimi ve 100 kişi yine ücretsiz E-Öğrenme yöntemiyle Güvenli Sürüş Eğitimi kazandı.

Fuar süresince standımızı ziyaret eden herkes ise Güvenli Sürüş Eğitimi’ni yüzde 35, E-Öğrenme yöntemiyle internet üzerinden Güvenli Sürüş Eğitimi’ni ise yüzde 50 indirimle alma şansına sahip oldu.

Fuar boyunca ayrıca yeni yayınımız olan lifestyle temalı Fest&Fashion.com’un da lansmanını gerçekleştirdik.

Basın sokağının tartışmasız en büyük ilgiyi gören standı Carmedya, 4. Salon’da aktivite düzenleyen de tek yayın olma ayrıcalığını yaşadı. Stand önünde en kalabalık ziyaretçinin geldiği 4 Kasım Pazar günü ise zaman zaman kuyruklar oluştu.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı