Buradasınız
Home > Güncel > CARMEDYA 1 Yaşında

CARMEDYA 1 Yaşında

Dergimizde Citroen C4 1.6 THP 156 HP MCP test aracının fiyatı yanlış yazılmıştır. Aracın fiyatı 47 bin 700 TL olarak düzeltilmiştir. Okurlarımızdan bu yanlışlık için özür dileriz…

—–

Yayın hayatına tam bir yıl önce bugün atılan CARMEDYA, yeni yaşına siz değerli okurlarımızın artan ilgisiyle giriyor…

Tam bir yıl önce bir hayalden doğan ve kısa zamanda kaliteli yayıncılık anlayışı, okur dostu tasarımı ve zengin içeriğiyle çok büyük ilgi gören CARMEDYA, 2 bin 250 kişi ile başladığı serüvenine bugün artık 86 bin kişilik dev bir okur desteğiyle devam ediyor. İlk günden bu yana sürekli geliştirmeye çalıştığımız dergimize bu bir yıl içinde önce güncel haberler veren web sitemiz katıldı ve sitenin yayına başlamasıyla artık haberleri anında sizlere ulaştırabilme şansını yakaladık.

Önce sayfa sayısı artan, sonra da içerik yelpazesi sürekli genişleyen CARMEDYA, ilk günden beri ara vermeden sürdürdüğü sosyal sorumluluk kapsamındaki köşeleriyle haber verirken, bilinçlendirme yolunu tercih etti. Son olarak giderek büyüyen ailemize geçen ay yayın hayatına başlayan MOTOSİKLETMEDYA katıldı ve daha ilk sayısında 6 bin 690 kişiye ulaşarak, kendi sektörünün en çok okunan dergisi olmayı ilk sayısında başardı.

Ben burada öncelikle siz değerli okurlarımıza, sonra da ailemizin fedakar üyeleri Zeynep Canözer, Berk Ertükel, Papatya Somer, Savaş Yılmaz, Yener Gülünay, Mehmet Özcan, Yağız Ergenç, Ahmed Said Özen, Zuhal ve Gökşen Zeren, Özkan Alkan, Zeki Zeren, Özge Karatay ve Turgay Tankut Boğaz’a, sonra da bizden desteğini esirgemeyen basın mensubu dostlarıma ve bize inanan ve güvenen otomotiv firmalarının yetkililerine teşekkürü bir borç bilirim.

Birinci yaşımızı toplam 6 lansman, 8 modelin ilk sürüş izlenimi ve 6 modelin testine yer verdiğimiz tam 146 sayfalık özel sayımızla birlikte sizlerle birlikte kutlamaktan dolayı çok mutluyum.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizi keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Mayıs 2011 sayısını indirmek için tıklayın

http://www.facebook.com/group.php?gid=114729211897070

http://twitter.com/carmedya

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı