Buradasınız
Home > Güncel > Captiva’da ÖTV Farkı Chevrolet’den

Captiva’da ÖTV Farkı Chevrolet’den

Chevrolet, SUV 4×4 sınıfındaki temsilcisi Captiva için, sınırlı bir süreyi kapsayan yeni bir kampanya başlattı. Chevrolet Finans’a özel uygun ödeme koşullarıyla 500 TL’den başlayan taksitlerle Captiva sahibi olabilirsiniz.

ÖTV farkının Chevrolet tarafından ödendiği kampanya kapsamında geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve aracın toplam tutarının yüzde 100’üne varan oranlarda kredi, 60 aya varan vade seçenekleri ve şimdi al Nisan 2012’de öde gibi kolaylıklar sunuluyor.

7 koltuk seçeneğine sahip olan Chevrolet Captiva, çok yönlü koltuk, saklama gözleri gibi özelliklerinin yanı sıra ferah bir kabin ve ABS, Elektronik Denge Kontrol Programı, Radyo/MP3/CD çalarlı 8 hoparlörlü ses sistemi, elektronik kontrollü klima gibi standart özelliklere de sahip.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı