Buradasınız
Home > Güncel > ‘Can’lı Araba Küçükleri Eğitiyor

‘Can’lı Araba Küçükleri Eğitiyor

Bridgestone, “Yola Güvenli Çık, Yolun Hep Açık’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında Şişli Belediyesi TBMV Bilim Merkezi’nde, ‘Can’lı Araba’ tiyatro oyununu küçük izleyiciler ile buluşturuyor. Ağustos ayına kadar Şişli Belediyesi Bilim Merkezi’nde sahnelenecek oyun, hem çocukları hem de ailelerini trafik kuralları ile ilgili bilinçlendirmeyi amaçlıyor.

Oyunda; yola çıkmadan önce alınması gereken güvenlik önlemlerine yönelik bilgiler eğlenceli ve eğitici bir şekilde dile getiriliyor.  Şişli Bilim Merkezi’nde ilk olarak Kasım ayında sahnelenen oyunu, bugüne kadar 1000’den fazla ziyaretçi izledi.

Çocuklarına eğlenceli bir eğitim vermek isteyen velilerin Salı ve Perşembe günlerinde ve 10:00-11:00-12:00 saatlerinde Şişli Bilim Merkezi’ne gelmeleri ve önceden randevu almaları yeterli olacak.

Geleceğin Büyükleri Minikler, Artık Daha Bilgili

Bridgestone tarafından Şişli Belediyesi Bilim Merkezi’nde oluşturulan Uygulamalı Eğitim Alanı’nda da trafikte güvenliğe yönelik bilgiler, eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde aktarılıyor. Alanı gezen çocuklar, aldıkları bilgileri kendilerine verilen oyun kartları ile pekiştiriyorlar. Çocuklar tiyatro öncesinde bu alanda eğitimin ilk adımlarını alabiliyor, oyun kartları ile tiyatro sonrasında eğlenebiliyorlar.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı