Buradasınız
Home > Konsept > Çanakkale’de Açıldı!

Çanakkale’de Açıldı!

CARMEDYA.COMDoğuş Otomotiv yetkili satıcısı ve servisi Avek Otomotiv, İstanbul-Tekstilkent’teki tesisinde sunduğu kapsamlı hizmetleriyle artık Çanakkale’de de hizmete başladı. Temmuz ayında açılan Avek Otomotiv Çanakkale tesisi tıpkı İstanbul’da olduğu gibi araç satışı, servis hizmetinin yanı sıra ayrıcalıklı tesis özellikleri ve fark yaratan hizmetlere devam ediyor.
Avek Otomotiv, ikinci tesis yatırımını yine aynı markalarla ( Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda,DOD) Çanakkale’de gerçekleştirdi. Çanakkale-Bursa Otoyolu 4.Km üzerinde konumlanan yeni tesis İstanbul’ daki tesiste yer alan Bay-Bayan Kuaförü, Bilardo Salonu, İnternet Cafe v.b. müşterilerine yönelik alanlarını bu tesiste de zenginleştirerek bulundurmayı hedefliyor.
Çanakkale yatırımı ile Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda markalarının Çanakkale’de ilk kez satışını gerçekleştirmeye başlayan Avek Otomotiv, sıfır araç satışının yanı sıra ikinci el araç alım-satışını DOD Yetkili Satıcılığı sayesinde, her marka için nakit alım, takas, emanet satış gibi seçenekleri ve garanti sistemi ile güvenli bir hale getiriyor. Sevisinde ise araçların mekanik onarım ve periyodik bakımlarının yanı sıra hasar işlemlerinin de yapıldığı Avek Otomotiv Çanakkale Tesisinde, başlangıçta 100 çalışan ile istihdam konusunda bölgeye destek sağlıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı