Buradasınız
Home > Güncel > Çameli’nin Tercihi Otokar Sultan

Çameli’nin Tercihi Otokar Sultan

Otokar’ın,  küçük otobüs modeli Sultan serisi Türkiye’nin dört bir yanından talep görmeye devam ediyor. Son olarak 8 adet 140 BG motorlu Sultan 140S Comfort, Çameli Kooperatifi’ne teslim edildi.  Son teslimatla birlikte firmanın elinde bulunan Sultan araçlarının sayısı 15’e yükseldi.

Düzenlenen teslimat töreninde Çameli Kooperatifi Başkanı Mehmet Akdağ, Başkan Yardımcısı Ramazan Olgun, Otokar yetkili bayisi Özfidan Otomotiv sahibi Ahmet Özfidan, Satış Müdürü İsmail Demir, Otokar’dan ise Otobüs Satış Birim Yöneticisi Murat Torun ve Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz hazır bulundu. Törende Çameli Kooperatifi yetkilileri Sultan araçlarından memnuniyetlerini dile getirdiler. Alım yapmadan önce Otokar fabrikasını ziyaret eden Çameli Kooperatifi üyeleri, ziyaret esnasında Sultan serisi araç üretim bandını gezerek Otokar teknolojisini ve üretim kalitesini yakından görme imkanı bulduklarını belirttiler.

Sultan 140S Comfort

Sultan 140S Comfort, konfor ve ekonomiyi birarada sunuyor. Daha fazla konfor arayanlar için ideal iş ortağı olan Sultan 140S Comfort, iç ve dış görünümüyle çok şık ve modern. 140 BG motoruyla her türlü yol koşulunda üstün çekiş performansıyla gücüne güç katan Sultan 140S Comfort, çevreci yeni Euro 4 motoru, ABS fren sistemi ve ön arka disk frenleriyle şehiriçi trafiğinin ani dur-kalkları sırasında güvenli yolculuk sunuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı