Buradasınız
Home > Google > Camal Studio’nun aracı şekil aldı

Camal Studio’nun aracı şekil aldı

SerpaS

CARMEDYA.COM – SerpaS projesi ilk olarak Aznom of Monza tarafından devreye alındı. Model tasarım olarak dikkat çekiyor.

SerpaS

Camal Studio’nun aracı şekil aldı

Adı SerpaS,olan model 2,6 litrelik V8 motor ile geliyor. 10,300 dev / dak’da 358 HP güç ve 276 Nm tork değeri sağlıyor. Sadece 900 kg ağırlığında olan model performans konusunda fazlasıyla başarılı olacak. Başlangıçta SerpaS, geleneksel bir tahrik sistemi ile satışa sunulacak. Ancak 2020 yılına kadar müşteriler tam elektrikli versiyonuyla da otomobili sipariş edecek.

SerpaS

Aznom tarafından tasarlanan ve hazırlanan model, iç mekanda eski İtalyan otomobillerinin modern bir havasını taşıyor. İçeride karbon ve deri detaylarda gözlerden kaçmıyor. Serpa’nın gövdesi el yapımı alüminyumdan oluşturulmuş. Ön splitter, arka difizör ve motor kapağı karbon elyaftan yapılmış.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı