Buradasınız
Home > Güncel > C-Elysee 1.2 VTi Satışa Sunuldu

C-Elysee 1.2 VTi Satışa Sunuldu

Fabrika verilerine göre benzinli motoru ile dizel motorlarla yarışabilecek kadar düşük yakıt tüketim değerleri sunan C-Elysée  1.2 VTi PureTech; BMP versiyonu ile tüm Citroen Yetkili Satıcı showroomlarında 37 bin 500 TL’den başlayan fiyat seçenekleriyle yerini aldı.

Citroën C-Elysée  1.2 VTi BMP Confort ve Exclusive  seçenekleri ile tüketiciler ile buluşuyor. Comfort versiyonu 37 bin 500 TL’lik bir fiyat etiketi olan C-Elysée  1.2 VTi BMP , ESP, ABS, sürücü ve yolcu hava yastığı, USB Bluetooth, elektrikli ön ve arka camlar gibi konfor ve güvenlik ekipmanlarını standart olarak sunuyor. Arka park sensörü,16” alüminyum jant, dijital klima ve yan hava yastıkları gibi extra özellikler sunan Exclusive versiyonunda ise 39 bin 800 TL’lik bir fiyatla satışa sunuluyor.

Tamamen yeni olarak tasarlanan 3 silindirli benzinli motor sayesinde C- Elysée  1.2 VTi BMP, fabrika değerlerine göre şehir dışı kullanımda100 km’de 4,3 lt, şehiriçinde i6,4  lt, ortalamada ise 5,1 lt yakıt tüketimine sahip. Bu oran dizel motorlu seçeneklere oldukça yakın değerlere işaret ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı