Buradasınız
Home > Güncel > Bursalı Doblo ve Fiorino Cenevre’de

Bursalı Doblo ve Fiorino Cenevre’de

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen ve  “2011 Yılın Ticari Aracı” ödülü dahil olmak üzere uluslararası birçok ödüle layık görülen Yeni Doblo’nun ve hafif ticari araç segmentinde yeni bir sayfa açan Fiorino’nun “MyLife” adı verilen yeni özel serileri, 81. Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkıyor. Türk mühendis ve işçisinin imzasını taşıyan Doblo ve Fiorino’nun “MyLife” özel serileri, Freemont başta olmak üzere tüm diğer Fiat model yelpazesiyle birlikte sergileniyor.

Daha fazla konfor ve kullanışlılık odaklı donanımlara sahip olmasıyla dikkat çeken MyLife serisi, mantıklı bir iç mekân biçimiyle farklı koltuk kombinasyonlarını (Toplam on altıya varan) birleştiren özgün konseptiyle öne çıkan Fiat’ın “free space (serbest mekânlı)” aracı Fiorino’dan başlayarak, her modelin en cazip özelliklerini desteklemek amacıyla ürün yelpazesine katılacak. Fiat’ın “family space (Aile için alan sunan)” aracı  Fiat Doblo’nun MyLife versiyonunda ise  ESP ve yan hava yastıklarının yanı sıra, sınıfının en iyisi yakıt ekonomisi ve çevreyle dost Start&Stop Sistemi standart olarak sunulacak. 790 litrelik bagaj kapasitesi (Koltuklar katlandığında 3200 litre), yenilikçi çift bağlantılı süspansiyonlar ve hem dizel hem de benzinli versiyonlarda yedi koltuğa kadar oturma imkânı sunan yüksek düzeyde esnek bir iç mekân ise ön plana çıkan özellikler arasında yer alıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı