Buradasınız
Home > Güncel > Brisa’dan Büyük Ödül

Brisa’dan Büyük Ödül

Brisa’nın, Lassa ve Bridgestone markalarıyla, sektörde bir ilk olarak gerçekleştirdiği, ağır vasıta sürücüleri ile filolara yönelik TIR çekici ve treyler kazanma fırsatı sunan kampanyası sona erdi. Kampanyanın ödül töreni, Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman ve Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu’nun da katılımı ile Brisa Satış ve Pazarlama Ofisi’nde düzenlendi.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Hakan Bayman, Brisa’nın ürünleri, hizmetleri ve servis ağı yapısıyla, modern dünyada bireylerin ve kurumların mobilizasyonunu kolaylaştıran bir iş ortağı olarak faaliyet gösterdiğini dile getirdi. Türkiye’de karayolu taşımacılığının önemine dikkat çeken Bayman, “Ticari araç segmentindeki yeni yaklaşımımızla ürün ve hizmetin çok ötesinde, lastik yönetimi çözümleri sunuyoruz. Bu yapılanma ile hem müşterilerimize, hem de sektörde işbirliği yaptığımız kurumlara daha yakınız, sahada onların yanındayız. Hem filoların, hem de profesyonel araç sahiplerinin kullanım maliyetlerini düşürmelerine yardımcı oluyoruz.” dedi.

Ticari sektör açısından maliyet kontrolünün öneminin altını çizen Bayman, “Özellikle kamyon ve otobüs segmentinde, lastiklerin hem yüksek ağırlık yükleri altında iyi performans vermesi hem de uzun ömürlü olmaları büyük önem taşıyor. Bir lastiğin maliyeti, sadece satın alım sırasında ödenen fiyatla sınırlı kalmıyor. Asıl önemli nokta, o lastiğin ne kadar uzun bir kullanım ömrü sunduğu yani kilometre başına ortaya çıkan maliyettir. Brisa’nın Bandag markasıyla sunmakta olduğu gibi lastik kaplama hizmetleriyle kaliteli lastiğin ikincil ve üçüncül ömürleri olabilmektedir” şeklinde konuştu.

Brisa’nın yeni yapılanması kapsamında, gerçekleştirmekte olduğu projeleri, kampanyaları ve bunların iletişimini merkezi bir şekilde yönettiğini belirten Bayman, şunları söyledi: “Sektörde daha fazla değer yaratmak için öncü oyuncular ile birlikte çalışmaya önem veriyoruz. Bu çekiliş kampanyamızın ödüllerini seçerken de sektörün liderlerinden TIRSAN ile çalışmayı tercih ettik. Bayilerimizle işbirliği içerisinde hareket ettiğimiz kampanya kapsamında, Lassa ve Bridgestone markalarımızla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ağır vasıta sürücüleri ile filolara TIR çekici ve treyler kazanma fırsatı sunduk. Bu önemli kampanya sektöre hareket, profesyonel sürücüye bereket getirdi, rekabete hız kazandırdı.”

Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Nuhoğlu da, konuşmasında sektörün en önemli oyuncularından Brisa ile yapılan işbirliğinden duyulan memnuniyeti dile getirdi.

Tören sırasında, kampanyaya 2 adet çelik radyal Bridgestone veya Lassa kamyon-otobüs lastiği alarak katılan kişiler arasından yapılan çekiliş sonucuna göre kazananlara ödülleri takdim edildi. 30.000’e yakın kişinin katıldığı kampanya sonucunda 1 adet Daf TIR Çekici, 3 adet TIRSAN Treyler ve 30 adet de LG LCD televizyon hediye verildi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı