Buradasınız
Home > Güncel > Brisa’da Atamalar Sürüyor

Brisa’da Atamalar Sürüyor

Brisa, çatısı altındaki Bridgestone ve Lassa markalarıyla yurtiçi yenileme pazarında ilk iki sırada yer alma hedefi doğrultusunda başlattığı yeni yapılanma sürecindeki atamaları sürdürüyor.

Yapılanma kapsamında gerçekleşen atamalar çerçevesinde Brisa Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine 01 Şubat 2011 tarihi itibari ile Levent Akpulat getirildi.

ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Levent Akpulat ayrıca Sabancı Üniversitesi Yöneticiler için İşletme Yönetimi (Executive MBA) programını tamamladı.

Profesyonel iş hayatına 1992 yılında Promosyon Uzmanı olarak Brisa’da başlayan Levent Akpulat Brisa’da sırasıyla; Pazar Araştırma Uzmanı, Pazar Araştırma ve İş Geliştirme Şefi, Pazar Araştırma ve İş Geliştirme Müdürü, Pazarlama İletişimi Müdürü, Dış Satışlar Müdürü, Dış Satışlar Direktörü görevlerinde bulundu. Levent Akpulat atama öncesinde Brisa Ürün Yönetimi Direktörü olarak görev yapıyordu.

Levent Akpulat 16.02.1967 doğumlu ve İngilizce ile Fransızca olmak üzere 2 dil biliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı