Buradasınız
Home > Güncel > Bravo’da Dosya Masrafı Yok

Bravo’da Dosya Masrafı Yok

Fiat Türkiye, kompakt hatchback sınıfında yer alan başarılı temsilcisi Fiat Bravo modeli için çok özel satın alma fırsatları sunan yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. 30 Nisan’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Fiat Bravo modeli için Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilerin dosya masrafı karşılanıyor. Bununla birlikte Fiat Finans’tan 10 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 10 aya kadar vadeyle % 0 faiz imkanı da sunuyor.

Ülkemizde 3’ü benzinli olmak üzere toplam 5 motor seçeneğiyle tercih edilebilen Fiat Bravo, 3 farklı donanım seçeneğiyle de satın alınabiliyor. Nisan ayı boyunca 33 bin 494 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çeken Fiat Bravo’nun 120 HP’lik hem benzinli ve hem turbo dizel motor seçeneklerinde Dualogic otomatik şanzıman isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor.

Dış tasarımında koyu zeminli ön farlar ve krom boyalı ızgara gibi özelliklerle farklılığını ortaya koyan yeni Fiat Bravo’nun kapı kolları ve yan aynaları gövde rengi olarak sunuluyor. Dynamic Plus versiyonunda gri ve bej renginde iki farklı ve yeni döşeme seçeneğine yer verilirken, Sports Style seçeğinde ise Spor Kırmızı ve Spor Mavi alternatifleri bulunuyor. Ön konsolda ise bu yeni seçeneklere uyumlu karbon kaplama imkanı da sunuluyor.

Fiat Bravo, eğimli ön camı, damla biçimli farları, geniş ağızlı ızgarası ve sportif arka tasarım hatlarıyla göz alıcı bir görünüm sunuyor. Fiat Bravo, 4.34 metrelik uzunluğu, 1.79 metrelik genişliği ve 2.60 metrelik aks mesafesiyle kabin içinde 5 kişi için geniş bir yaşam alanı sunabiliyor.

400 litrelik bagaj hacmiyle de dikkat çeken Fiat Bravo’nun arka koltukları yatırıldığında 1175 litrelik yükleme alanı elde edilebiliyor. Euro NCAP’ten yolcu ve araç güvenliğinde 5 yıldız, çocuk güvenliğinden ise 3 yıldız almayı başarabilen Fiat Bravo, hem aktif hem de pasif güvenlik sistemleriyle yolcularını maksimum korumayı başaran modellerin başında yer alıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı