Buradasınız
Home > Güncel > Brabus, Mercedes GLC ‘ye el attı

Brabus, Mercedes GLC ‘ye el attı

CARMEDYA.COM – Brabus, Mercedes GLC ‘ye el attı. Brabus tarafından ayarlanmış tüm modellerin ilgi çekici olduğunu biliyoruz. Bu kez masada  Mercedes GLC yer alıyor.

Brabus, Mercedes GLC ‘ye el attı

Brabus ilk olarak Şubat ayında yeni alaşımlar detayları, ızgara, alüminyum pedal pedleri ve ısmarlama paspaslar gibi mevcut özeliklerle ortaya çıkmıştır. Mercedes’in AMG paketi ile donatılmış bir GLC Coupe’ye sahip olursanız, Brabus sizin otomobilinizi daha çekici yapabilir. Arka bagaj spoyleri, özel rozetler, yeni jantlar bunlardan bazıları. Modelde ekstradan güç artışına girilmiş. B25.2 performans kitiyle gelen model 240 HP güç ve 400 Nm tork değerine ulaşmış. Modelin 0-100 hızlanması 7 saniye olarak belirlenmiş. Modelin maksimum hızı ise 227 km/s.

 

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı