Buradasınız
Home > Güncel > BP’den CardFinans Kampanyası

BP’den CardFinans Kampanyası

BP ve Finansbank işbirliği ile gerçekleştirilen yeni kampanyada CardFinans ile anlaşmalı olan BP istasyonlarındaki Finansbank POS’larından farklı günlerde ve tek seferde üç kez 100 TL ve üzeri akaryakıt alanlar, 30 TL’lik yakıt indirimi kazanacaklar.

18 Mart – 17 Nisan 2011 tarihleri arasında BP istasyonlarından CardFinans ile tek seferde yapılacak, üçüncü 100 TL ve üzeri alışverişten sonra, yine anlaşmalı BP istasyonlarında, 18 –28 Nisan 2011 tarihleri arasında yapılacak en az 30 TL’lik ilk akaryakıt alımının 30 TL’si iade edilecek.

Kazanılan 30 TL, kampanya süresince  harcama yapılan CardFinans kartına yüklenecek. Bir müşteri birden fazla kredi kartı kullansa bile kampanyadan yalnız 1 kartı ile 1 kez faydalanabilecek. İade işlemleri, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler, CardFinans Nakit, Fix Card, VadeKart, CardFinans Business ve KOBİ Business kartlar kampanyaya dahil olmayacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı