Buradasınız
Home > Güncel > BP’den 8 Ayda 60 İstasyon

BP’den 8 Ayda 60 İstasyon

BP Akaryakıt Türkiye, son 8 ayda 60 yeni istasyonu hizmete açarak Türkiye’de faaliyette olan istasyon sayısını arttırdı.

BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding, BP Türkiye Akaryakıt Grubu olarak 2011 büyüme stratejileri doğrultusunda bayi ağlarına yeni yakıt istasyonları katmaya devam ederken, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı, ürün ve serviste sundukları kalite ile farklılaşma yaratmayı hedeflediklerini belirtti.

Richard Harding, “Tüm dünyada Ar-Ge yatırımlarımızla ürettiğimiz kaliteli ve verimli ürünlerimiz sayesinde BP bayileri her zaman müşterilerine “daha fazlası”nı sunma şansı buluyorlar. Son olarak pazara sunduğumuz yeni BP Ultimate yakıtları; BP Ultimate Eurodiesel, BP Ultimate Kurşunsuz 97 ve  BP Ultimate Kurşunsuz 95 aracın kalbi olan motoru hiç olmadığı kadar iyi “temizler ve korur”ken  motorun “en verimli” seviyede çalışmasına yardımcı oluyor. “Şimdiye kadarki en iyi yakıtlarımız” olarak tanımladığımız yeni BP Ultimate yakıtlar özel formülleri sayesinde motoru sıradan yakıtların beş katına kadar daha fazla temizliyor, koruyor, yakıt ekonomisi sağlıyor ve performansını artırıyor, ayrıca emisyonu da azaltıyor.”dedi.

2011 yılı için Türkiye’de “büyüme” stratejisi uyguladıklarını ve müşteri memnuniyetinin büyüme hedefinin en önemli ayaklarından biri olduğunu kaydeden Harding, “daha fazla” müşteri memnuniyetinin ancak “daha mutlu” bayiler ve çalışanlarla sağlanabileceğinin altını çizdi. Harding, bu amaçla uygulamakta oldukları gelişmiş işletme standartları ve verimliliği artırmaya yönelik programlar sayesinde müşteri memnuniyetini daha da artıracaklarını ifade etti.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı