Buradasınız
Home > Güncel > BP’de Puanlar Akaryakıt Değerinde

BP’de Puanlar Akaryakıt Değerinde

BP Türkiye, her akaryakıt ve BP Auto LPG alımında puan kazandıran BP Club kartının üyelerine tanıdığı imkanları geliştirerek bir yenilik daha sunuyor. 1 Mart  2011 tarihinde başlayan kampanyada BP Club üyeleri, her 60 BP Club Puan karşılığında 1 TL’lik akaryakıt veya oto gaz alımı yapabilecekler. Ayrıca, her bir litrelik akaryakıt yada BP Auro LPG alımlarında daha fazla BP Club puan kazanıyorlar.

BP Club kart sahipleri uygulamanın başladığı 1 Mart 2011 tarihi itibarı ile 1 Şubat 2011 öncesinde birikmiş olan ve 1 Şubat sonrasında kazandıkları tüm BP Club puanlarını  para yerine kullanabilecekler. BP Club üyeleri BP’nin yeni kampanyasında, her 60 BP Club Puan karşılığında 1 TL’lik akaryakıt veya oto gaz alımı yapabilecek. BP Club puanları 1 TL’nin katları şeklinde paraya çevrilebilecek.

Kampanyadan yararlanmak için BP Club üyelerinin, akaryakıt ve oto gaz alımlarında BP Club kartlarını kullanmaları ve BP Club POS cihazları üzerinden kartlarına puan eklemeleri yeterli. BP Club üyesi BP istasyonlarında geçerli olacak kampanyadan yararlanacak üyeler, bir yandan da BP Club puanı kazanmaya devam edecekler.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı