Buradasınız
Home > Güncel > BP Engelleri Kaldırıyor

BP Engelleri Kaldırıyor

BP Türkiye Akaryakıt, “Daha Fazlası” sloganı çerçevesinde istasyonlarını tüm müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlemeye devam ediyor. Her alanda en iyi hizmeti sunma hedefiyle başlattığı “engelli tuvaletleri” projesi ile BP’nin engelli tuvaleti bulunan istasyon sayısı 200’e ulaştı.

600’ün üzerinde akaryakıt  istasyonu ile tüm Türkiye’de faaliyet gösteren BP, yaklaşık 200 adet istasyonunda engelli rampası ile engelli tuvaleti uygulamasını gerçekleştirdi.  BP Türkiye’nin bu uygulaması önümüzdeki dönemde de genişlemeye devam edecek. BP’nin hedefi, Türkiye çapındaki tüm istasyonlarında engelli tuvaleti uygulamasını yaygınlaştırmak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı