Buradasınız
Home > Güncel > Borusan Oto Aston Martin İle Yolları Ayırdı

Borusan Oto Aston Martin İle Yolları Ayırdı

Borusan Otomotiv, distribütörlüğünü üstlendiği Aston Martin markası ile yollarını ayırma kararı aldı.

Borusan Otomotiv Kurumsal İletişim Departmanı imzalı açıklamada; 2010 yılının Ekim ayından bu yana Aston Martin markası için Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmetleri vermekte olan Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş.’nin geleceğe dönük şirket stratejileri doğrultusunda ve üretici firma ile mutabakata vararak, markanın temsilciliğine son verme kararı aldığı belirtildi.

25 Temmuz 2013 tarihi itibariyle, Aston Martin markası için satış hizmetleri sunmamaya başlayan Borusan otomotiv, yasal sorumluluk çerçevesi ve süresi boyunca, Türkiye’ye Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilmiş olan Aston Martin otomobilleri için, Türkiye’de yeni bir yetkili servis hizmete alınana kadar, firmanın İstinyedeki merkezinde satış sonrası hizmetler vermeye devam edecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı