Buradasınız
Home > Güncel > BMW’de X Days Fırsatları

BMW’de X Days Fırsatları

CARMEDYA.COM – BMW xDays aktiviteleri Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda başladı. Mart ve Nisan aylarında gerçekleşecek olan aktivitelerde katılımcılar BMW X Ailesinin tüm modellerini test ederken, birbirinden eğlenceli aktivitelerle de keyifli vakit geçirecekler.

X Days günleri çerçevesinde ziyaretçiler, X model gamının tüm üyelerini yakından tanıma şansı bulabilecekler.. 1.6 litre motoru ve 143 beygir gücüne sahip BMW’nin kompakt Spor Aktivite Otomobili X1, 39.900 Euro başlangıç fiyatı ile tüm Borusan Otomotiv BMW Showroomları’nda sunuluyor.

Zenginleştirilmiş standart donanımı ve 170 beygir gücünde 1.6 lt TwinPower Turbo motor seçeneği ve 57.000 Euro başlangıç fiyatı ile BMW X3, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimini aynı anda sunuyor.

X modellerinin gücünü ve klasik Coupé karakterini taşıyan ve bu segmentte daha önce birlikte sunulmayan bu iki özelliği bir araya getiren BMW X4, 86.500 Euro başlangıç fiyatı ile BMW xDAYS aktivitelerine renk katıyor.

2.0 litre dizel motor seçeneği ve 218 beygir gücündeki BMW X5, Akıllı Dört Çeker Sistemi xDrive ile 113.000 Euro’dan başlayan fiyatlarla BMW xDAYS aktiviteleri süresince tüm Borusan Otomotiv BMW Showroomları’nda sunuluyor.

Daha fazla güç, daha az emisyon misyonunu üstlenmiş 3.0 lt motor seçeneği ve 258 beygir gücündeki Yeni BMW X6 166.000 Euro’dan başlayan fiyatlar ile farklı bir sürüş keyfi yaşamaya davet ediyor.

BMW marka perakende satışı gerçekleşecek tüm “0 km” otomobiller için, her an değişiklik hakkı saklı kalmak üzere sabit € / TL kuru kampanyasına devam ediyor. ( 1€ = 2,74 TL)

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı