Buradasınız
Home > Güncel > BMW Rider Academy Sapanca’yı Keşfetti

BMW Rider Academy Sapanca’yı Keşfetti

Türkiye’nin ilk wellness oteli Güral Sapanca Wellness & Convention, şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzaklaşmak için 24 Mart Cumartesi günü İstanbul’dan yola çıkan motosiklet tutkunlarını ağırladı. BMW Rider Academy’nin düzenlediği Sapanca turuna katılan motosiklet tutkunları, eşsiz lezzetleri, farklı kültürleri, tarihi ve doğa güzellikleri ile Sapanca’yı keşfetti.

BMW standartlarında güvenlik önlemleri ile seyahat eden BMW motosiklet kullanıcıları, yorgunluklarını atmak için Güral Sapanca Wellness & Convention’da konakladı ve geziyi otelin SPA merkezinde tamamladı. Motosiklet tutkunları arasından bazıları Aliva SPA’da yorgunluklarını atarken, bir kısmı ise doğa ile baş başa bir akşam geçirmeyi tercih etti.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı