Buradasınız
Home > Markalar > BMW > BMW M550i xDrive ne kadar güçlü olabilir?

BMW M550i xDrive ne kadar güçlü olabilir?

CARMEDYA.COM – Auto-Dynamics başlıktaki soruya çok daha iyi cevaplar verebilir. Bir BMW M550i xDrive modelinden canavar yaratmayı çok iyi biliyorlar çünkü.

 Ne kadar performanslı?

Daha önce BMW X5 M için ekip bir paket hazırlamıştı. Bu ekibin neler yapacağını tahmin edebiliyoruz. BMW M550i xDrive için de hummalı bir çalışma var burada. Yeni bir ECU ve AC Schnitzer tarafından hazırlanan performans egzozu otomobilin tüm ayarlarını değiştirecek. Modelde sunulan çift turbolu 4.4 litrelik motor 539 HP güç ve 78 Nm tork değerine ulaşmış. Bu değişim ile otomobil 60 HP güç ve 38 Nm tork değeri kadar artış yaşamış. Modelimn 0-100 hızlanma değeri açıklanmamış. Ancak BMW M5’in 0-100 hızlanma değeri 3.4 saniye olduğu biliniyor ise, bu paketli bir otomobilin benzer saniyeler yakalaması mümkün.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı