Buradasınız
Home > Güncel > BMW M3’e G-Power desteği

BMW M3’e G-Power desteği

CARMEDYA.COM – G-Power bu kez BMW M3’ü mercek altına aldı. BMW M3 zaten tasarım olarak iddialı bir modeldi. G-Power ile bu iddia bir adım daha ileri taşındı.

 

Performansı arttı

Otomobilin standart halinde 4.0 litrelik bir motor kullanılıyor. Bu motor 610 HP gü ve 580 Nm tork değerine çıkarılmış. Almanya pazarı için isterseniz modelin performansını zirveye taşıyabiliyorsunuz. Model bu ekstra paket ile 190 HP güç ve 180 Nm tork daha güçlü hale geliyor. Bunun için 5000 sterlin ücreti ödemeniz gerekecek.

Tasarımı daha iddialı

Aracın sadece performansı artırılmamış. Tasarımında da önemli değişimle müşterilere sunuluyor. En belirgin değişim olarak ön tampon ve hava girişlerinin değiştirilmesi görünüyor. Bunun dışında otomobili daha sportif göstermek için 5 kollu jant grubu kullanılmış.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı