Buradasınız
Home > Markalar > BMW > BMW M340i Los Angeles Otomobil Fuarı’nda boy gösterdi

BMW M340i Los Angeles Otomobil Fuarı’nda boy gösterdi

CARMEDYA.COM – Yeni yedinci nesil BMW 3 Serisinin piyasaya sürülmesiyle birlikte daha performanslı bir model arayışları başladı.

 

Yeni M3 için beklemek gerekiyor

Yeni BMW m3 için hala biraz zaman gerekse de, marka performans düşkünlerini zorda bırakmamak için M340i modelini piyasaya sürüyor. Model 3 litre motor ile geliyor. Sıralı altı silindir motor ile model 382 HP güç ve 500 Nm tork değeri sunuyor. Model xDrive seçeneği ile 0-100 hızlanmasını 4.2 saniyede tamamlıyor. Modelin maksimum hızı ise 249 km/s.

İster iki çeker ister dört çeker

Güç, sekiz ileri otomatik şanzıman ile kombine ediliyor. İster iki çer isterseniz modeli dört çeker olarak alabiliyorsunuz. Otomobilde elektronik diferansiyel kilidi, önde 348 mm arkada ise 345 mm kalınlığında fren diskleri ve M süspansiyonlar otomobile entegre edilmiş. Modelin fiyatı ise henüz belli değil.

 

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı