Buradasınız
Home > Güncel > BMW 8 Serisi’ne Prior Design yorumu

BMW 8 Serisi’ne Prior Design yorumu

CARMEDYA.COM – Yeni BMW 8 Serisi Coupe tasarım anlamında dikkat çekiç bir model. Otomobili daha iddialı hale getirebilmek için kollar sıvandı.

 

Prior Design bu konu için BMW 8 serisine özel body kit ve tuning paketi geliştirdi. Body-kit pakette özel tasarım ön tampon dikkat çekiyor. Yan bölümde daha büyük etekler dikkat çekiyor. Ön çamurluk arkasındaki havalandırma kanalları genişletilmiş. Arka çamurluk ise daha şişkin tutulmuş. Arka bölümde ekstra bir kanat dikkatlerden kaçmıyor. Difizör tasarımı da değişim bekleyen ayrıntılardan. Modelde alt yapı olarak süspansiyon sisteminde değişimlerin gelmesi bekleniyor. Ayrıca 21 inç büyüklüğünde jantlar ise otomobili son derece sportif göstermiş. Performans paketi ise henüz kesinleşmedi. Bu konu üzerinde tuning firmasının çalıştığı biliniyor. Ancak şu an için standartta BMW 8 Serisi 840d xDrive, 320 HP güç üretiyor ve aracın 0-100 hızlanması 4.9 saniye.   M850i ​​xDrive ise 530 HP güce sahipken, 0-100 hızlanması 3.7 saniye sürüyor.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı