Buradasınız
Home > Haberler > BMW > BMW 7 serisi makyaj yeniliyor

BMW 7 serisi makyaj yeniliyor

BMW 7

CARMEDYA.COM – BMW’nin makyajladığı 7 Serisi kamuflajlı bir şekilde kameralara yakalandı. Model tasarım olarak daha güncel ve dinamik olacağa benziyor.

Kamuflajlı BMW 7

Test yapıldığı esnada yakalanan modelin ön bölümünde oldukça dikkat çeken değişimler görülüyor. Özellikle ızgara ve far bölümünde değişimler oldukça fazla. Motor kapağı hatlarında değişim görmeyi beklediğimiz model, arka bölümde biraz da olsa değişimler geçirmiş. Stoplar difizör grubu değişimden etkilenen bazı detaylardan. İçerisinde de değişimlerin beklendiği BMW 7 daha gelişmiş sürücü sistemleri olması bekleniyor.

Model 4.4-litre V8 motor

Otomobile 8 Serisi’nde de kullanılan 4.4 litre V8 motorun gelmesi bekleniyor. Bu motorun 523 HP güç ve 750 Nm tork değerini sürücüye sağlayacağı düşünülüyor. Modelin 2019 yılı sonunda çıkmadı planlanıyor.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı