Buradasınız
Home > Güncel > BMW 6 Silindirle Meydan Okudu

BMW 6 Silindirle Meydan Okudu

BMW’nin altı silindirli turinginin ‘dünyanın en lüks ve en güçlü gelişmiş turingi’ diye Köln Intermot Show’a damgasını vurmuştu.

BMW’nin sıralı altı silindirli, K 1600GT ve K 1600 GTL modelleri fuarda görücüye çıktı.

Dört gün süren fuar boyunca büyük ilgi gören bu iki  modelin hepsi satıldı.

Her iki motorun ortak olan özellikleri motor ve şasileri. Sıralı 6 silindirli 1649 cm3 motor, 7500rpm/160 beygir güç, 5000rpm/17.5 Nm tork sağlamakta. Her iki motosiklette de üç ayrı sürüş modu (Yağmur, yol, dinamik) bulunmakta. Bluetooth GPS ile ses sistemi, BMW Motorrad Integral ABS sistemi ( kısmen entegre versiyonu), duolever ve paralever standart donanımları.

BMW K 1600 GT modeli biraz daha sportif ve ergonomik .

BMW K 1600 GTL çanta setleri ve yapısı ile lüks Grand Touring: iPod , MP3, USB, Bluetooth, ısıtmalı koltuklar, xenon far, seyir kontrolü ve seyahat bilgisayarı gibi özellikler standart donanımları arasında.

Yazı: Berk ERTÜKEL

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı